PRODUKUJEMY

 

infokioski dla niepełnosprawnych

infokioski dla przemysłu

panelowe komputery przemysłowe

 
 
 

z naszego portfolio

 
parallax background
KLIENCI O NAS
 • Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie potwierdza zrealizowanie dostawę infokiosków przez firmę Infomiasto.com z siedzibą w Raciborzu, przy ul. Zakładowej 2. Jakość wykonania oraz poziom świadczonych usług nie budzą zastrzeżeń. Pod względem wizualnym i funkcjonalnym infokioski spełniają warunki zawartej umowy. Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie udziela referencji firmie Infomiasto.com jako dobremu sprzedawcy kiosków multimedialnych oraz poleca firmę innym zamawiającym.
  Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
 • Niniejszym pragniemy poinformować , iż Firma Infomiasto.com z Raciborza dostarczyła i zainstalowała wielkoformatowy kiosk multimedialny model SLIGO 46’’. Dostarczone urządzenie cechuje najwyższa jakość i estetyka wykonania oraz nowoczesny design.Współpraca z pracownikami firmy  Inomiasto.com przebiegała w sposób terminowy, sprawny i zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami dobrej współpracy.Możemy szczerze polecić Infomiasto.com jako rzetelnego partnera wszystkim tym, którzy cenią sobie solidność, elastyczność i bezpośredni kontakt.
  BIURO SZYBKIEJ INTERWENCJI SP JAWNA
 • Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie potwierdza zrealizowanie przez firmę Infomiasto.com z siedzibą w Raciborzu, dostawy 5 szt. Infokiosków wraz z oprogramowaniem. Jakość wykonania, terminowość oraz wysoki wysoki poziom świadczonych usług, zarówno pod względem programowym, konstrukcyjnym i wizualnym został zrealizowany zgodnie z zawartą umową. Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie udziela referencji firmie Infomiasto.com jako rzetelnemu i solidnemu wykonawcy produktów multimedialnych oraz poleca firmę innym zamawiającym.
  Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
 • Niniejszym potwierdzamy, iż firma Infomiasto.com wykonała na nasze zamówienie 18 szt. Kiosków multimedialnych wraz z oprogramowaniem, które zostały dostarczone do naszych placówek na terenie całego kraju.Przedmiot zamówienia został zrealizowany terminowo i z należytą starannością, dostarczone infokioski wyróżnia jakość wykonania oraz atrakcyjne wzornictwo.Z całym przekonaniem możemy polecić firmę Infomiasto.com jako rzetelnego producenta kiosków multimedialnych
  Skok Stefczyka
 • Firma Infomiasto.com z siedzibą w Raciborzu wykonała i uruchomiła trzy sztuki infokiosków wraz z oprogramowaniem dla Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Głubczycach. Infokioski przeznaczone do obsługi elektronicznych katalogów biblioteki. Jakość i szybkość wykonania urządzeń oraz profesjonalizm i rzetelność pracowników firmy stoją na wysokim poziomie i są godne  przyszłym klientom firmy Infomiasto.com. Infokioski zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym zasługują na najwyższą ocenę i są godnie polecenia.
  Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach

 

AIO 21,5

Panelowy komputer przemysłowy

 
 

Infokioski

 
 

Produkcja i technologia

posiadamy pełne zaplecze technologiczne do produkcji kiosków ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych oraz kompozytów, stosujemy obróbkę na maszynach sterowanych numerycznie CNC, konstrukcje stalowe malujemy we własnej lakierni proszkowej, wszystko po to aby nasze produkty były "simply the best"...
 
BUY NOW